Allianz Seninle Haftası’nda, çalışanlar müşterilerle buluştu

Allianz Seninle Haftası’nda, çalışanlar müşterilerle buluştu

Allianz çalışanlarından 100 gönüllü, hafta boyunca hastanede yatan, ameliyata hazırlanan, emeklilik planları yapan, aracını tamire götüren 200 sigortalıyı ziyaret ederek, ‘Allianz Seninle’ mesajını verdi.

Aylin Somersan – Coqui

Allianz Türkiye’nin bu yıl ilk kez düzenlediği Allianz Seninle Haftası’nda, 100 gönüllü çalışan 200 müşteriyle bir araya geldi. Bağlılık Programları ve Özel Müşteriler Yönetimi departmanı tarafından geliştirilen proje çerçevesinde, hastanede yatan, ameliyata hazırlanan, emeklilik planları yapan, aracını tamire götüren sigortalılara “Allianz Seninle” mesajı verildi.

Alllianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan – Coqui, “Allianz Seninle Haftası bize müşterilerimizle alakalı içgörü kazandırırken, müşterilerimizin hayatında da bir fark yarattı. Onlara bizim için ne kadar değerli olduklarını tekrar hissettirdi” diye konuştu. Ziyaretlere Allianz yöneticilerinden, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir’in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Turul, Sağlık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Lembet ve Finans Genel Müdür Yardımcısı Ersin Pak da katıldı.

Allianz Seninle Haftası’nda ayrıca, genel müdürlüğe davet edilen müşteriler Eğitim Danışmanı ve yazar Ethem Kocabaş’ın seminerine katılma fırsatı bulurken, üç müşteriyle çekilen “Küçük anlar, büyük mutluluklar” videoları da Allianz’ın sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Lider şirketlerin değişime ayak uydurdukları sürece gelişip, daha da büyüyebileceğine işaret eden Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir “Değişimin merkezinde müşterilerimizin beklentileri yatıyor. Değişimi yakalamanın ve rakiplerimizden farklılaşmanın; ürünlerimizi, hizmetlerimizi, kısacası işimizi daha iyileştirmenin sırrı müşterilerimizin geri bildirimlerinde saklı. Allianz Seninle Haftası, müşterilerimize hayatlarının her evresinde, bize ihtiyaç duydukları her an yanlarında olduğumuzu bir kez daha gösterdi” dedi.