ERGO, acentelerini Yunanistan gezisiyle ödüllendirdi

ERGO Türkiye, “Başka Kasko” ürününe yönelik yılsonu kampanyasında hedefe ulaşan acentelerini Yunanistan’ın başkenti Atina’da ağırladı.

Seyahatlerinin ilk günü, ERGO Yunanistan ve Türkiye CEO’su Theo Kokkalas tarafından ERGO Yunanistan Merkez Ofisi’nde ağırlanan acenteler, şirketin 2004 yılından günümüze gelen yolculuğunu dinlediler. Kokkalas, “ERGO olarak Yunanistan’da yürüttüğümüz başarılı operasyonlarımız neticesinde, 2300 acentemizle sigorta sektörünün lider şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. Her ne kadar Yunanistan ve Türkiye pazarları farklı dinamikler barındırsa da Türkiye’nin genç nüfusu, sektörümüzün büyüme potansiyeli, şirketimizin finansal gücü ve acentelerimizle kurduğumuz güçlü bağ sayesinde Türkiye’deki başarı hikâyemizin de devam ettiğini görüyoruz. Bu büyük ailenin üyelerini burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Atina’daki Merkez Ofis’teki bilgi paylaşımının ardından Batı dünyasının en önemli yapılarından biri olarak kabul edilen Akropolis’i gezen acenteler, programlarının devamında kapsamlı bir Atina şehir turu yaparak Syntagma Meydanı, Zeus Tapınağı ve Panathenean Stadyumu gibi tarihi yapıları gezme fırsatı yakaladılar.

Attika yarımadasında deniz manzarasıyla çevrili Sounion şehrini ve Antik Yunan’ın ana limanı olan Pire’de şehre karakter katan tarihi yapıları keşfeden acenteler birlikte keyifli vakit geçirerek  bir kültürel deneyim yaşadılar.