MAPFRE Sigorta’dan “Siyah İnci” acentelerine Avustralya ve Yeni Zelanda seyahati

MAPFRE Sigorta, Okyanus Kulübü bünyesinde Siyah İnci kategorisinde yer alan acentelerine Avustralya ve Yeni Zelanda seyahati armağan etti. MAPFRE Sigorta Genel Müdürü Alfredo Munoz, Satış Kanalları ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Sırtıkırmızı ve Bölgelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ergun Ulusoy’un da katılımıyla, 6-16 Nisan tarihleri arasında yapılan geziye, “Siyah İnci” olmayı başaran 13 acentenin yöneticisi katıldı.

MAPFRE’nin Siyah İncileri Sidney’den başlayıp Singapur’la biten 10 günlük seyahatlerinde Mrs. Macquaire’s Chair, Woolloomooloo Avustralya Deniz Üssü, Bondi Beach, Eden Yanardağı, Sri Marriamman Hindu Tapınağı’nın yanı sıra Tazmanya Canavarı, wombad, koala ve kanguru gibi hayvanların bulunduğu Featherdale Doğal Yaşam Parkı, bir Aborjin efsanesi olan Üç Kız Kardeş Kayalıkları, Anzak Anıtı ve Phillip Adası Penguen Rezervi gibi birçok yeri görme ve çeşitli etkinliklere katılma fırsatı yakaladı.

MAPFRE Sigorta, Okyanus Kulübü ile acentelerini portföy yapıları özelinde yönetme hedefiyle belirli ölçütlere göre segmentlere ayırarak onlara özel pazarlama faaliyetleri yürütüp kampanyalar oluşturuyor. Siyah, Mavi ve Beyaz İnci olmak üzere üç kategoriden oluşan Okyanus Kulübü’nde her acenteye kendi kategorisine göre sürpriz ve ayrıcalıklar sunuluyor.