Groupama, acenteleriyle “Bugün, Yarın ve Daima’’ konseptiyle bir araya geldi

Groupama, acenteleri ile 13 Nisanda Marriott Hotel Asia’da bir araya geldi. “Bugün, Yarın ve Daima” konseptiyle düzenlenen toplantıda, Groupama’nın 2017 değerlendirmesi yapılarak 2018 yılı hedefleri paylaşıldı.

“Acentelerimizle birlikte üretmek ve büyümek istiyoruz” mesajını veren Groupama Genel Müdürü Francis Desmazes, toplantıda yaptığı konuşmada, “2018 yılına çok iyi başladık. Acentelerimiz ve diğer iş ortaklarımızla kurmuş olduğumuz yakın ve güçlü bağlar sayesinde kârlı büyüme planımızı gerçekleştireceğimize eminim. Ortak ve daimi hedefimiz ise müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak” dedi.

Acenteleri daha iyi anlamak, onların sorularına en doğru şekilde cevap vermek adına üst yönetim dahil çok daha sık sahaya indiklerini belirten Groupama’nın satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arda Tuncay, “Sizden gelen talepler doğrultusunda süreçlerimizi sadeleştirmeye çalışıyoruz ve yakında hayata geçecek olan yeni bilgi sistem altyapımızı siz acentelerimizin hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlıyoruz. Son 6 ay içerisinde siz değerli acentelerimizin katılımı ile çok sayıda çalıştay ve toplantı yaptık. Sizden aldığımız geri bildirimler bizim için çok kıymetli. Birbirimize duyduğumuz güven sayesinde birlikte kazanmaya, birlikte büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Ardından söz alan Pazarlama ve Kurumsal İletişim birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Frederique Tayar, inovasyon ve dijitalleşme çerçevesinde, yakında lanse edilecek olan Groupama’nın sağlık dalındaki yeni uygulamasıyla ilgili bilgi verdi.

Sunumların ardından sahneye çıkan Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş sunumunun ilk bölümünde dünya ve Türkiye ekonomisinin karşılaştırmalı analizini yaptı. İkinci bölümde ise teknolojinin geldiği nokta hakkında bilgiler veren Demirtaş, yapay zekanın hayatımıza nasıl yön vereceğiyle ilgili çarpıcı örnekler paylaştı.

Ali İhsan Varol’un eğlenceli sunumu ve kelime oyunu yarışmasıyla renklenen toplantıda ayrıca prim üretimi, kârlılık, bölge sıralaması ve kıdem gibi farklı kategorilerde plaketler verildi. Toplantı sonrasında gerçekleşen gala yemeğinde ise katılımcılar keyifli bir gece geçirdi.