Güneş Sigorta’da Mavi Bayrak yarışının kazananları belli oldu

Güneş Sigorta’nın her sene düzenlediği ve satış departmanı çalışanlarının iş performanslarıyla yarıştığı Mavi Bayrak organizasyonunda ödüller sahiplerini buldu.

25 Nisan Çarşamba günü Genel Müdürlük binasında yapılan toplantıyla başlayan organizasyona, Güneş Sigorta üst yönetimi ve satış ekibi katıldı. Güneş Sigorta üst yönetimi ve satış ekiplerinin bir araya geldiği toplantıda, 2018 yılının ilk 3 aylık değerlendirmesi yapılarak, 2018 yılında izlenecek strateji ve planlamalar hakkında bilgi verildi. Toplantıda ayrıca 2018 yılı Mavi Bayrak Yarışı kriterlerinde yapılan revizyonlar paylaşıldı.

Toplantıda, Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, güçlü ve işinde uzman bir satış ekibiyle çalışmaktan gurur duyduğunu belirtirken, Güneş Sigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tahsin Oral da, “2017 yılında hep birlikte aynı hedefe odaklanarak özveriyle çalıştık ve başarılı sonuçlar elde ettik. Bu başarı tüm Güneş Sigorta ailesinin ortak başarısıdır. 2018 yılında da satış ekiplerimiz ve tüm birimlerimizle dağıtım kanalımıza ve sigortalılarımızı en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantı bitiminde Güneş Sigorta üst yönetimi tarafından ödül kazanan bölge müdürlükleri ve çalışanlarına Mavi Bayrak ödülleri takdim edildi.