NN Hayat ve Emeklilik ile Multinet Up’tan yeni işbirliği

 

Finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up ile NN Hayat ve Emeklilik’in yaptıkları işbirliği kapsamında, Multinet Up müşterileri Kolay İK kampanyasından, şirketlerin 45 yaş altındaki çalışanları ise otomatik katılım sistemine dahil olup avantajlı bireysel emeklilik fırsatından yararlanabilecek.

Türkiye’nin 81 ilinde, 21 bin kurumsal müşterisi, 2 milyondan fazla kart kullanıcısı ve 37 bin üye işyeri ağı bulunan Multinet Up, çoğunluğu Avrupa’da olmak üzere 18 ülkede faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik’le yeni bir işbirliğine imza attı. Bu kapsamda, Kolay İK kampanyasına katılan Multinet Up iş ortaklarının 45 yaşın altındaki tüm çalışanları, otomatik katılım sistemine katılıp birikimlerini değerlendirerek emeklilik döneminde ek bir gelire sahip olabilecekler.

Hem işverenlere hem de çalışanlara önemli avantajlar

Kolay İK kampanyası kapsamında, şirketler bir yıl boyunca Kolay İK personel yönetiminden ücretsiz faydalanarak izinler, bordro, avans ve harcamalar, zimmetler, özlük bilgileri, yemek kartları ve daha birçok süreci online bir şekilde yönetebilecekler.  Şirketlerin İK operasyonlarında kullandığı tüm karmaşık programların tek bir sistem üzerinden yönetilmesine imkân sağlayan Kolay İK sistemi, çalışanların özlük bilgilerinden zimmet yönetimine, maaş geçmişi ve banka bilgilerinden performans değerlendirmesine kadar pek çok iş sürecini pratik bir hale getiriyor. Multinet Up müşterileri, Kolay İK entegrasyonuyla birlikte şirket çalışanlarına dair tüm bilgilere, bilgisayar, akıllı telefon ya da tablet üzerinden kolayca erişebilecek.

31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanyaya, çalışan sayısı 10 – 49 arasında olan şirketler 1 Temmuz 2018 itibarıyla katılabilecek.