Can Yılmaz, Allianz Motto Müzik Instagram hesabında programa başladı

Can Yılmaz, YouTube üzerinden yayın yapan müzik ve eğlence kanalı Allianz Motto Müzik Ailesi’ne katıldı.

Can Yılmaz, “Önemli Olan Niyet” programıyla YouTube üzerinden yayın yapan müzik ve eğlence kanalı Allianz Motto Müzik Ailesi’ne katıldı. Can Yılmaz’ın eğlenceli ve muhabbet odaklı içerikler sunduğu program, her Cumartesi, Allianz Motto Müzik Instagram hesabında izleyicilerle buluşacak. İlk bölümü yayımlanan program, bir markanın Instagram TV’ye özel olarak ürettiği ilk içerik olma özelliğini de taşıyor. Yalnızca Instagram TV’de yayımlanan programla Allianz Motto Müzik bir ilke imza atıyor.

Çekimleri cep telefonuyla yapıyor

Günlük yaşamından seçtiği unsurları kendine özgü tarzıyla izleyicilere aktaran Can Yılmaz, tüm çekimleri cep telefonunu kullanarak yapıyor. Önemli Olan Niyet’in ilk bölümünde izleyiciler, Can Yılmaz’ın İtalya’nın Elbe Adası’nı ziyaret etmek isterken kendisini Marmara Adası’nda bulmasıyla yaşadıklarına şahit oluyor. Can Yılmaz’ın maceraları, mobil ekranda Allianz Motto Müzik’in Instagram hesabından takip edilebiliyor.

Türkiye’nin YouTube üzerinden yayın yapan müzik ve eğlence kanalı olan Allianz Motto Müzik, mottosu müzik olanları bir araya getiriyor. Allianz Motto Müzik, YouTube’a ek olarak Instagram, Facebook, Twitter ve Spotify’dan da takip edilebiliyor.