Quick Sigorta’nın sponsorluğunda yapılan Balıkesir Uluslararası Motosiklet Festivali’ne yoğun ilgi

Quick Sigorta’nın ana sponsorluğunda yapılan 8. Balıkesir Uluslararası Motosiklet Festivali yoğun bir katılıma sahne oldu. Cunda Adası’nda düzenlenen festivale yaklaşık 10 bin motosiklet kullanıcısı katılırken, etkinlik ve konserlere motosiklet kullanıcılarının dışında da vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Etkinliğe katılıp Quick Sigorta standında ziyaretçilerle bir araya gelen Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen ve Genel Müdür Ahmet Yaşar, festivalin son derecede başarılı geçtiğini söyledi. Levent Uluçeçen, motosiklet dünyasına her zaman destek vermeye devam edeceklerini belirterek, “Kurulduğumuz günden bu yana motosiklet dünyası bizim için son derece önemli bir alan. Konu sadece motosiklet trafik sigortası satmak değil. Hepinizin bildiği gibi bu alan biraz fiyat konusunun öncelikli olduğu bir alan. Bizler markamızın kimliğine uygun olarak enerjik, dinamik ve pozitif motosiklet kullanıcıları ile bir arada olmak istiyoruz. Onların güvenliği, sigorta ihtiyaçları, sosyal etkinlikleri bizim için önemli ve bu alanlarda desteklerimiz artarak sürecek” dedi.

Festivalde hediye yağmuru

Genel Müdür Ahmet Yaşar ise üç gün boyunca Quick Sigorta standını yaklaşık bin 500 motosiklet kullanıcısının ziyaret ettiğini, ziyaretçilerin büyük bölümünün VR gözlüğüyle (sanal gerçeklik gözlüğü) düzenlenen yarışmaya katıldığını ve 100’ün üstünde katılımcının motosiklet kaskı çekilişine katılmaya hak kazandığını belirterek, “Quick Sigorta’ya bu derece ilgi gösteren tüm motosiklet kullanıcılarına teşekkür ediyoruz. Go Pro kamera çekilişimize kask hediyeli VR yarışmamıza yoğun ilgi gösterildi. Son derece keyifli anlar yaşadık. Onların ihtiyaçlarını dinleme, sohbet etme fırsatı bulduk. Quick Sigorta ekibi olarak en az katılımcılar kadar festivalden keyif aldık” dedi.

Festivalin son günü yapılan çekilişle Go Pro kamera sahibini bulurken yoğun istek üzerine CEO Levent Uluçeçen hediye kamera sayısını arttırıp aynı zamanda 5 motosiklet kullanıcısına trafik sigortası yenileme hediye edileceğini açıkladı.

Etkinliği düzenleyen Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu Başkanı Özgür Candar ise katkılarından dolayı Quick Sigorta’ya teşekkürlerini sunup, “İlk günden itibaren Quick Sigorta’nın pozitif yaklaşımını ve desteğini yanımızda hissettik. Kendilerine katkıları için teşekkürlerimizi sunarız” dedi. Konuşmaların tamamlanmasının ardından Candar, Ceo Levent Uluçeçen, Genel Müdür Ahmet Yaşar ve Genel Müdür Yardımcısı Dr. İsmail Kızılbay’a plaket verdi.