AXA Mısır, MAXIS GBN’ye katıldı

AXA Mısır, MAXIS Global Benefits Network’e (MAXIS GBN) üye olan en son yerel sigorta sağlayıcısı oldu. AXA Mısır, MetLife Mısır’dan sonra ülkenin ikinci MAXIS ortağı olarak 140 yerel sigortacının olduğu ağa katıldı.

MAXIS GBN, 1988 yılında MetLife ve AXA tarafından ortaklaşa kurulmuş uluslararası bir çalışan sosyal fayda ağı. MAXIS GBN, çalışanlarının işlerinin stratejik hedeflerini geliştirirken yardımcı olmak için çalışanlara yardım çözümleri sunmak amacıyla 750’den fazla çok uluslu müşteriyle ortaklaşa çalışıyor.

AXA Egypt CEO’su Ayman Kandeel: “MAXIS ağına katılmaktan ve bu dönüm noktasını başarılı gelişimimizin bir geçerliliği olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri odaklı çözümler sunmak için veri odaklı analiz ve teknolojiyi kullanma konusundaki taahhüdümüzü pekiştirerek, daha iyi planlar ve kapsamlar ortaya koymaktadır. Çalışanlara sağlanan faydalar piyasasının yalnızca Mısır’da genişleyeceğini ve MAXIS ağına katılmanın müşterilerimiz için maliyet tasarrufu açısından önemli olacağına inanıyoruz ”dedi.

MAXIS GBN Üye Yönetim Direktörü Matthew Richards ise: “AXA Egypt’i MAXIS ağına davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Mısır’da çalışanlara sağlanan faydaları göz önünde bulundurarak çok uluslu şirketlere daha fazla seçenek sunuyoruz. Çok uluslu müşterilerimize yerel düzeyde yüksek kaliteli çözümler sunabilen güçlü yerel sigorta şirketleriyle ortak olmaya devam ettikçe, ağımızda güçlü bir büyüme yaşadık.” diye konuştu.