Mükemmellik efsanedir

Hümanist Kitap|Konuşmacı Ajansı tarafından ilki geçtiğimiz yıl Aralık ayında hayata geçirilen “Woman Talks” etkinliğinin ikincisi düzenledi. Yoğun bir katılımla Kanyon JointIdea’da gerçekleştirilen ve özel isimlerin konuşmacı olduğu etkinliğin teması ise “mükemmellik efsanedir!” oldu.

JointIdea’da’ki etkinlik özellikle kadın katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

Modaratörlüğünü Positivorld Kurucusu-Yazar Nil Keskin Keleş’in, açılış konuşmasını ise Hümanist KitaplKonuşmacı Ajansı Kurucusu Menekşe Polatcan Serbest’in yaptığı, özellikle kadın katılımının yoğun olduğu etkinlikte sahneyi dolduran ilk özel isim Baltaş Grubu Kurucu Ortaklarından Prof. Dr. Zuhal Baltaş oldu.

Ardından sırasıyla; Psikolog-Yazar İdil Sevil, GYİAD Başkan Yardımcısı İlkay Demirdağ, IPPA Communications, Strateji Direktörü Fatmanur Erdoğan, Idecon Idea&Congress, Kurucusu ve Direktörü Yaprak Yapsan, Medikal Estetik Hekimi ve Yazar Dr. Gönül Ateşsaçan, Teknoloji ve İnsan Koleji, Kurucusu Zeynep Dereli ve Marka Danışmanı Özden Yılmaz keyifli sunumlarıyla katılımcılarla buluştu. Etkinliğin üçüncüsünün Haziran ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.