NN Hayat ve Emeklilik’ten ‘Hayalimdeki Meslek’ Instagram filtresi

NN Hayat ve Emeklilik, 23 Nisan’da tüm çocuklar ve çocuk ruhunu kaybetmeyenler için eğlenceli bir tasarım hazırladı. NN Türkiye Instagram hesabında yayınlanan filtre uygulamasıyla, çocuklar hayallerindeki mesleği seçiyor.

NN Türkiye Instagram hesabından yayınlanan ‘Hayalimdeki Meslek’ filtresi ile çocuklar yarının doktoru, hemşiresi, bilim insanı, astronotu ve polisi oluyor. 23 Nisan coşkusunu yaşatmayı amaçlayan NN Hayat ve Emeklilik, yeni filtre uygulamasıyla çocukların renkli dünyalarına ve hayallerine de ışık tutuyor. AR (artırılmış gerçeklik) üzerinden tasarlanan Hayalimdeki Meslek Instagram filtresine, NN Türkiye hesabı hikâyelerinden ulaşılabiliyor.

“Önce Sen” yaklaşımı rehberliğinde yürüttüğü çalışmalarla müşterileriyle her zaman uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçlayan NN Hayat ve Emeklilik, bu anlamlı günde ebeveynleri ve çocukları evlerinde keyifli vakit geçirmeye davet ediyor.

 

Proje Künyesi

Reklamveren: NN Hayat ve Emeklilik
Reklamveren Temsilcileri: 
Berent Yorulmaz, Gülşah Turutoğlu

Fikir, Konsept ve İçerik Geliştirme:

Salt Dijital / Gülşah Peker – Dijital İletişim ve İş Geliştirme Direktörü, Tolga Yaral – Dijital İletişim Süpervizörü, Melis Müge Güreşir – Dijital İletişim Yöneticisi, Eren Biterge – Dijital Art Direktör

AR Filtre Prodüksiyon: Nect