NN Hayat ve Emeklilik’ten Sevgililer Günü Hediyesi

NN Hayat ve Emeklilik 14 Şubat’a özel sevgi temalı bir yarışma hazırladı. “Çünkü Başka Sen Yok” diyerek sevdiğini cümleleriyle en güzel tanıtan iki kişi iPhone X veya Apple Watch hediyelerinden birinin sahibi olacak.

Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, 14 Şubat’ta sevgiliyi en güzel tanımlayanlar için özel hediyeler hazırladı. Sevgililer Günü’nde sevdiğine “Çünkü Başka Sen Yok” diyerek onu en iyi anlatan cümleyi NN Türkiye Instagram hesabından paylaşan iki kişi iPhone X veya Apple Watch hediyelerinden birini kazanma şansı elde edecek.

Birinciye iPhone X 64GB cep telefonu, ikinciye Apple Watch 3 Series

Yarışmaya katılmak için NN Hayat ve Emeklilik Instagram hesabını takip etmek, #çünkübaşkasenyok hashtagiyle sevdiğini anlatan cümleni yoruma yazmak ve 3 arkadaşı etiketlemek yeterli olacak. Paylaşımlar; NN Hayat Ve Emeklilik tarafından oluşturulan özel jüri tarafından temaya uygunluk, ifade gücü ve yaratıcılık unsurlarına göre değerlendirilecek. Kazananlar 15 Şubat’ta NN Türkiye Instagram hesabından duyurulacak. Jüri değerlendirmesi sonucu birinciye 1 adet iPhone X 64GB cep telefonu ve ikinciye 1 adet Apple Watch 3 Series verilecek.