Kadrajımda Sigorta fotoğraf yarışması başlıyor

Kadrajımda Sigorta fotoğraf yarışması başlıyor. Yarışmaya başvurular 25.02.2021 – 12.05.2021 tarihleri arasında yapılabilecek.

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda düzenlenen ‘Kadrajımda Sigorta’ fotoğraf yarışması ile ‘sigorta’yı anlatan en güzel üç kare ödüllendirilecek.

Yarışmaya katılacak fotoğrafların ‘Sigorta nedir?’ gibi doğrudan veya ‘Neden sigorta yaparız?’ gibi dolaylı yoldan ‘sigorta’ konusunu anlatmaları beklenmektedir. Örneğin; risk, zarar, tehlike, sahip olunanlar, istikrar, güvence gibi sigortayla bağlantılı kavramlar fotoğraf karesine yansıtılabilir. Dileyenler, fotoğraf karesinde konu edindikleri kavram ile sigorta arasında kurdukları ilişkiyi kısa bir yazıyla anlatabilir. Sigorta ve sigortayla bağlantılı kavramların fotoğraf karesine yansıtılma şekli ve kurulan ilişki tamamen fotoğrafçının hayal gücüne bağlıdır.

Seçici kurul tarafından seçilerek ödüllendirilecek olan üç fotoğraf, yine seçici kurul tarafından beğenilen 30 fotoğrafla birlikte, sigortanın bilinirliğini artırmak ve sigorta bilincini geliştirmek amacıyla her yıl mayıs ayının son haftasında kutlanan Sigorta Haftası’nı takiben online olarak sergilenecek.

12 Mayıs 23.59’a kadar Şartnamede belirtilen kriterlere uyan fotoğraflarınızı üye olarak sistemimize yükleyerek yarışmaya katılabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi için ‘Yarışma Şartnamesi’ni okuyabilirsiniz.

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından Türkiye Sigorta Birliği (TSB) sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın koşulları ve detaylar için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

https://lnkd.in/ehRbhnC
kadrajimdasigorta.com