Anadolu Sigorta acenteleri Prag’ta buluştu

Anadolu Sigorta, 2018 yılı Nisan-Mayıs döneminde düzenlediği kampanyada başarılı olan acentelerini Prag seyahatiyle ödüllendirdi. 5-7 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen ve Anadolu Sigorta Acente İlişkileri ve Satış Yönetimi Müdürü Murat Yüksel’in eşlik ettiği seyahate 62 katılımcı olmak üzere bölge müdürleri ve acenteler katıldı.

Turun ilk gününde neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde ve 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü gibi Prag’ın simgesi haline gelen yapılar ziyaret edildi. İkinci gün Prag’a 140 km mesafedeki Dresden şehrine gerçekleştirilen turla devam edilen seyahatte acenteler, düzenlenen “Ortaçağ Gecesi”ne katılarak, Ortaçağ’da yapılan eğlenceler ve o dönemde yenilen yemekleri deneyimleme fırsatı buldular.

Prag’ın büyülü atmosferinde üç gün geçiren acenteler, gezi sırasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunma ve ilişkilerini pekiştirme imkânı da buldular.