Sigorta Cini yatırımlarını ve büyümesini sürdürüyor

Sigorta Cini, 2018 yılını değerlendirdiği ve 2019 hedeflerini paylaştığı basın buluşmasında konuşan Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı, 2018’de bir önceki yıla göre 2 katı büyüyerek 90 milyon TL prim ürettiklerini kaydetti. Antalya Akra Otel’de düzenlenen toplantıda konuşan Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı, 16 ilde 37 mağazada hizmet verdiklerini hatırlatarak, yatırımlarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

Sigorta Cini olarak sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerinin altını çizen Erdem Aydınlı, “Mahallenizin Sigortacısı sloganıyla yola çıktığımız günden itibaren yatırımlarımızı ve büyümemizi sürdürüyoruz. Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak ülke genelinde yeni mağazalar açarak sigortayı hiç bilmeyen ve daha önce sigortaya sahip olmayan tüketicileri sigorta konusunda bilinçlendirmek ve böylece sektöre yeni müşteriler kazandırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Yeni mağazalarında müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir 20 sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunduklarının altını çizen Aydınlı sözlerine, “Herkesin bir sigortaya ihtiyacı var. Biz Sigorta Cini olarak halkımızı profesyonel sigortacılık hizmetlerine erişimini ulaşılabilir kılarak, bu ürünlerden faydalandırmayı hedefliyoruz.” diye sözlerine devam etti.

Müşteri kampanyasında da bahseden Aydınlı; “Sigorta Cini’nden 1 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında her Trafik Sigortası yaptırana 15 TL, her Kasko yaptırana ise 45 TL değerinde OPET istasyonlarında geçerli yakıt puan hediye ediliyoruz. Yalnızca iki dakikada ihtiyacınız olan sigorta ürünü ile ilgili Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı teklif sunarak, hediyeli Kasko ve Trafik Sigortasıyla müşterilerimizin araçlarına tam koruma sağlamaktayız” dedi.