NN Hayat ve Emeklilik acenteleri Gaziantep’te buluştu

NN Hayat ve Emeklilik, 1-2 Şubat 2019 tarihlerinde Gaziantep’te Acente Komitesi toplantısı gerçekleştirdi. Müşteri hizmetleri ve kampanyalara ilişkin değerlendirmeler yapılan toplantıda Acente Sadakat Programı da masaya yatırıldı.

NN Hayat ve Emeklilik 1-2 Şubat 2019 tarihleri arasında Gaziantep’te Türkiye genelindeki acenteleriyle buluştu. Yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler ile sigorta sektörüne önemli katkılar sunan NN Hayat ve Emeklilik, Gaziantep’te düzenlediği Acente Komitesi toplantısında acente kanalı, müşteri hizmetleri ve kampanyalara ilişkin genel değerlendirme yaparken, aynı zamanda Acente Sadakat Programı da masaya yatırıldı.

Acente komitesinde Tahsilat Departmanı tarafından 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilen projelerin detayları ve 2019 yılı için planlanmış olan geliştirmeler hakkında bilgiler verildi. 2018 yılında gerçekleştirilen tahsilat geliştirmelerinin sonuçları hem müşterilerin hem de acentelerin memnuniyeti çerçevesinde değerlendirildi. 2019 yılı içerisinde planlanan hedefler arasında dijital platformlar üzerinden acentelerin süreçlerini kolaylaştırma yönündeki hedefler konuşuldu.

Toplantı sonrası Gaziantep’i de gezen NN Hayat ve Emeklilik acenteleri bu kapsamda Zeugma Mozaik Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı, Mutfak Müzesi ve Hamam Müzesi’ni ziyaret etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir