Acenteler Quick Sigorta sponsorluğunda Ordu’da buluşuyor

Ordu Sigorta Acenteleri Derneği ile TÜSAF tarafından düzenlenen ve Quick Sigorta’nın sponsor olduğu toplantıda finansal sigortalar ele alınacak.
Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ve şirket yöneticilerinin katılacağı toplantı; 21 Haziran Cuma günü saat 13.30’da Ordu Radisson Blu Hotel Altınordu’da gerçekleşecek.Toplantıda şirketin acente uygulamaları ve sigorta ürünleri hakkında önemli bilgiler verileceğini açıklayan Quick Sigorta; özellikle Kefalet Sigortası ve Alacak Sigortası ürünlerinin ayrıntılı ele alınacağı belirtildi.
Ticari borçların ödenmeme riskine karşı koruyan, ticari faaliyetlerdeki riskleri en güvenilir şekilde yönetilmesini sağlayan ve firmaların ileriye yönelik mali planlarındaki aksamaları ortadan kaldıran Alacak Sigortası hakkındaki daha birçok ayrıcalık Ordu’daki acentelere bu toplantıda ele alınacak.

Teminat mektubu yerine geçen kefalet senedi

Sektör toplantısında anlatılacak diğer finansal sigorta ürünü ise Kefalet Sigortası. Türkiye’de ilk defa kamu ihalelerinde kullanılmak üzere banka teminat mektubu yerine geçebilecek Kefalet Sigortası uygulamasını Quick Sigorta başlattı. Firmalar için kredi limitleri büyük önem taşırken; Kefalet Sigortası ve ona bağlı kefalet senetleri özel sektörün teminat ihtiyaçlarını karşılamasında yeni ve ek bir kapasite oluşturdu. Ordu Acenteler Finansal Sunumu’nda kefalet sigortasının şirketler için oluşturduğu fırsatlardan da söz edilecek.

Toplantıya Quick Sigorta’dan; Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar; Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Halil Alaeddinoğlu; Kurumsal Riskler ve Satış Direktörü Sibel Doğaç; Finansal Risk ve Analiz Müdürü Yasemin Ezenerden; Acenteler ve Satış Uzman Yardımcısı Serkan Öztürk katılacak.

Toplantıya Quick Sigorta ekibi dışında Hazine Müsteşar Yardımcısı Dr. Ahmet Genç ve TÜSAF Başkanı Murat Büyükçelebi de katılacak.
Toplantının ardından saat 19:00’da düzenlenecek akşam yemeğinde Quick Sigorta; Ordu ve bölgedeki acenteleri ile bir araya gelecek.