Anadolu Hayat Emeklilik acenteleri İspanya’da bir araya geldi

Anadolu Hayat Emeklilik, başarılı acenteleri için Avrupa sahillerinin en ünlü gurme üssü olarak bilinen İspanya’nın San Sebastian kentine bir gezi düzenledi. 09-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen gezide acenteler şehrin muhteşem mutfağını yakından tanıma fırsatı bulurken, ihtişamlı binaları, yeşil parkları ve Atlas Okyanusu’nun büyüleyici manzarasına sahip San Sebastian’da keyifli vakit geçirdi. İspanya’nın mimarisiyle ünlü şehri Bilbao’yu da gezen acenteler ayrıca Fransa topraklarında bulunan Saint-Jean-de-Luz ve Biarritz’i de görme şansı yakaladılar.

İlk iki gün şehrin en ünlü restoranlarında San Sebastian mutfağının harika lezzetlerini tadan ve panoramik bir turla şehri gezen acenteler, üçüncü gün Fransa topraklarında bulunan sevimli kasaba Saint-Jean-de-Luz ve Fransa’nın güneybatısında, Biscay Körfezi’nde bulunan Biarritz’a düzenlenen tura katıldı.

Acenteler seyahatin son günü, mimarisi ve köprüleriyle dikkat çeken Bilbao’yu da gezme fırsatı buldu. Şehrin simgesi olan modern sanat müzesi Guggenheim’ı ziyaret eden acenteler güzel anılarla Türkiye’ye döndü.