Europ Assistance Türkiye’nin Yeni CEO’su Dr. Uğur Keskin

Europ Assistance Türkiye’de yeni  CEO Dr. Uğur Keskin oldu.

1999 yılından bu yana ağırlıklı olarak sağlık sektörü olmak üzere farklı kurumlarda operasyon yönetimi, pazarlama, satış, iş geliştirme alanlarında üst düzey yönetici olarak görev alan Keskin, son olarak, ISS Türkiye’de Şehir Hastanelerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Uğur Keskin İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sağlık Kurumları Yönetimi Master derecesine sahip olan Keskin, profesyonel iş yaşamına sağlık sektöründe asistans ve danışmanlık hizmetleri veren Kunart Medikal Asistans’ta başladı. Dr. Keskin burada Operasyon Direktörü olarak görev yaptı. Daha sonra 2006 – 2010 yılları arasında Esas Holding bünyesinde yer alan Medline çatısı altında sırasıyla Medline & Promed Uluslararası Satış ve Projeler Koordinatörlüğü, Medline İş Geliştirme ve Stratejik Planlama Direktörlüğü, ESAS Holding Sağlık Yatırımları Danışmanlığı ve son olarak Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak rol aldı. 2010 – 2012 döneminde Anadolu Sağlık Merkezi’nde kurumsal bazda yurtiçi pazarlama, satış, fiyatlandırma, iş geliştirme faaliyetleri ile hekim hak ediş ödemelerinden sorumlu yönetici olarak çalışan Dr. Keskin 2013-2014 döneminde Türkiye çapında 14 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneleri’nde,  akabinde ise 2014 – 2018 arasında Euro-Line Sağlık Hizmetleri’ nde üst düzey yönetici konumunda ciddi çalışmalara imza attı. Keskin 1 Ocak 2020 itibarıyla Europ Assistance Türkiye CEO’su olarak yeni görevine başladı.

Türkiye pazarında 10’ncu yılına şirket tepe yönetimdeki bayrak devriyle giren Europ Assistance Türkiye’nin yeni lideri Dr. Uğur Keskin ilk mesajında, “ Kuruluşunun onuncu yılında, Türkiye’de hizmet verdiği her sektörde ayrı bir saygınlık, güven kazanan Europ Assistance Türkiye,  şirket vizyon ve misyonuna uygun, asistans sektörüne derinlik katan farklı çalışmaları ile iş ortaklarına hizmet vermeye ve istikrarlı büyümesine devam edecektir” dedi.