NN Hayat ve Emeklilik acenteleriyle Hatay’da buluştu

NN Hayat ve Emeklilik, 7-8 Şubat’ta acenteleri ile Hatay’da bir araya geldi. 2019 yılının değerlendirmesi yapılırken, 2020 yılı için strateji ve hedefler de paylaşıldı. NN Hayat ve Emeklilik acentelerine, 2020’deki dijitalleşme alanında gerçekleştireceği yenilikleri anlattı.

Dünyanın en köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, 7-8 Şubat’ta acenteleriyle Hatay’da buluştu. 20 acentenin katıldığı organizasyonda, NN Hayat ve Emeklilik’in 2019 yılına ilişkin değerlendirmesi yapıldı. Ayrıca 2020 hedef ve kampanyalar hakkında bilgiler paylaşıldı.

‘Online Acente’ lansmanı yapıldı

Toplantı ile ilgili görüşlerini aktaran NN Hayat ve Emeklilik Acenteler Satış Müdürü Özcan Köseoğlu,“NN Hayat ve Emeklilik olarak acentelerimizin öneri ve görüşlerini önemsiyor ve 3 yıldır düzenli olarak acente konsey toplantılarımızı Türkiye’nin farklı illerinde organize ediyoruz. Son 3 yılda gerçekleştirdiğimiz acente komite toplantılarında acentelerimizden gelen görüş ve önerilerin birçoğunu hayata geçirdik. Hatay’daki toplantımızda da acentelerimizin işini kolaylaştırmak ve sahada satışa ayırdıkları zamanı artırmak adına, operasyonel süreçlerimizdeki dijitalleşme ve 2020 projelerimizi konuştuk. Dijitalleşme sürecimiz ve bu süreçte hayata geçirdiğimiz Acente Talep Yönetimi Sistemi, Satış Portal ve CRM Entegrasyonu, Online Acente Açılış projelerimizin lansmanını gerçekleştirdik. 2019’da başladığımız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri ile ilgili mevcut süreçlerimiz ve hedeflerimizi acentelerimize aktardık.” dedi.

Toplantı sonrası Hatay’ın doğal ve kültürel güzelliklerini keşfe çıkan ekip, St. Pierre Kilisesi, Habibi Neccar Camii ve Hatay Arkeoloji Müzesi’ni gezdi.