Quick Sigorta’dan #EvdeKal #HayattaKal vurgulu reklam filmi

Quick Sigorta’nın, Kayseri Acentesi Mehmet Selvi’nin oğlu Anıl Selvi tarafından seslendirilen ‘Hayatta Kal’ şarkısı, televizyon reklam filmi olarak yayına girdi.

Reklam filminde kullanılan “Hayatta Kal” şarkısının sahibi olan Anıl Selvi’nin Quick Sigorta Kayseri Acentesi Mehmet Selvi’nin oğlu olduğunu belirten Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar; “İçinden geçtiğimiz zor günlerde acentelerimize ve topluma onların duygularını paylaştığımızı, evde kalarak hayata bağlanmaları mesajını vermek istedik. Bunu bir acentemizin oğlunun çalışması ile yapmış olmak bizim için ayrıca önemliydi” dedi.

150 acentemiz artık bir online satış kanalına sahip

“Acentelerimizin ve tüm sigortalılarımızın sağlığını düşünerek 2 hafta önce devreye aldığımız ‘Evdeyiz Hizmetinizdeyiz’ çalışmamızın vurgusunu da bu filmde yapıyoruz” diye konuşan Yaşar; şunları söyledi: “Sigortalılarımız ve acentelerimiz evlerinden çıkmadan, www.quicksigorta.com adresi üzerinden poliçelerini alabilir; acentelerimiz ile iletişime geçebilir. Tüm acentelerin sosyal medya hesaplarından gerçekleşen online satışlarımız; acentelerimizin satışı olarak gerçekleşiyor. Kısacası bu sadece bizim online satış kanalımız değil acentelerimizin satış kanalı oldu aslında. 2150 acentemiz artık bir online satış kanalına sahip.”

Acenteler, https://acente.quicksigorta.com/profil/ linkinde /’den sonra kendi partajlarını girdiklerinde kendi online satış kanallarını kurmuş oluyor.

İsmail Kızılbay: Şarkı vurucu ve duygusal

Oldukça dikkat çekici bir şarkı eşliğinde ilerleyen 1 dakikalık reklam filminin kısa bir süre içinde hazırlandığını belirten Maher Holding, Pazarlama ve İletişim Başkanı Dr. İsmail Kızılbay; “Şarkı vurucu ve duygusal. Anıl genç bir üniversite öğrencisi ve içinden geçenleri söze ve müziğe dökmüş. Çok beğendik ve hızlıca reklam filmi çalışmasını tamamladık. Temel yaklaşımımız samimi olmak, duygulara tercüman olmak ama aynı zamanda evde kalmanın hayatta kalmanın önemine vurgu yapmaktı. Bunu başardığımızı düşünüyorum” dedi. Kızılbay filmin geniş bir planlama ile yayınlanacağını ve aynı zamanda sosyal medya üzerinden farklı çalışmaların kullanılacağını belirtti.

Reklam filminde rol alan Anıl Selvi 1993 Kayseri doğumlu ve Quick Sigorta Kayseri Acentesi Mehmet Selvi’nin oğlu. Kayseri Fen Lisesi mezunu olan Anıl Selvi halen Ankara’da mimarlık eğitimine devam ediyor. 2015 yılından bu yana Ankara’da müzik çalışmalarını sürdüren Anıl Selvi, gündeme ilişkin samimi bir mesaj veren çalışma gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu belirtti.