Chubb Türkiye’den globale atama

Chubb Türkiye Nakliyat Sigortaları Müdürü Güney Çelik, Chubb Nakliyat Sigortaları Avrasya&Afrika Bölge Müdürü olarak atandı.

Güney Çelik yeni pozisyonunda, underwriting ve iş geliştirme ekipleriyle birlikte çalışacak ve Chubb’ın bölgedeki nakliyat sigortaları operasyonlarının geliştirilmesinden sorumlu olacak.

2017’den bu yana Chubb Türkiye Nakliyat Sigortaları Müdürü olan Güney Çelik, yeni görevini de İstanbul ofisinden yürütecek. Çelik, Chubb Türkiye Ülke Başkanı Emre Buğday, Chubb Sabit Kıymet ve Sorumluluk Sigortaları Bölge Başkanı Nikolay Dmitriev ve Chubb Kıta Avrupası Bölge Nakliyat Sigortaları Müdürü Benoit Chasseguet’ye bağlı olarak çalışacak.

Chubb Avrasya & Afrika Bölge Başkanı Giles Ward şunları söyledi: “Güney Çelik’in bu göreve atanmış olmasından memnuniyet duyuyorum. Kendisi Chubb’ın Türkiye’deki nakliyat sigortaları alanındaki faaliyetlerinin geliştirilmesine önemli katkılarda bulundu. Bölge çapında da yine benzer başarılara imza atacaktır. Bu atamayla Chubb için çok önemli olan nakliyat sigortalarına daha fazla odaklanacağız ve bu alandaki büyümemizi hızlandıracağız.”