HDI Sigorta Acenteler Konseyi online platformda buluştu

HDI Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanından yüksek üretim hacmi ve kârlılık oranlarına sahip Acenteler Konseyi üyeleri ile 22 Nisan tarihinde online platformda buluştu.

HDI Sigorta, uzun yıllardır sektörün içerisinde olan yüksek üretim ve kârlılık hedefini gerçekleştiren acentelerinin başarılarını kutlamak ve fikir alışverişi yapmak amacıyla 22 Nisan’da online bir toplantı düzenledi. Düzenlediği toplantıyı, evde kalmamızın büyük önem arz ettiği bu günlerde acente ve çalışanlarının sağlığını gözeterek online olarak gerçekleştirdi.

22 Nisan tarihinde gerçekleştirilen toplantıda HDI Sigorta yönetimi, 57 konsey üyesi acente ile bir araya gelerek sektöre ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Acentelerin iş süreçlerine ilişkin beklentilerini, müşteri geri bildirimlerini ve çözüm önerilerini yetkililer ile paylaşma fırsatı bulduğu toplantıda Covid-19 kapsamında Mayıs ayı Destek Paketinin detayları da açıklandı.

Tedbiri elden bırakmamak ve sigorta yaptırmaya devam etmenin önemine dikkat çeken HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ‘‘Bizler acente ve sigortalılarımızın bu zor günleri en az hasar ile atlatması için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreçteki en büyük destekçimiz ise sizlersiniz. Kısa zamanda güzel günlerde buluşmayı diliyoruz.’’ mesajlarını verdi.