“Kişiselleştirilmiş Deneyim” İTÜ Çekirdek’te masaya yatırıldı

İTÜ Çekirdek InsurTech Programı destekçileri Güneş Sigorta ve Vakıf Emeklilik ve Hayat yöneticileri, 6 Ağustos 2020 tarihinde “Kişiselleştirilmiş Deneyim” i masaya yatırdı.

İTÜ ARI Teknokent ve sigorta sektörünün önde gelen kurumlarının hayata dokunan teknolojiler geliştiren girişimcileri destekledikleri İTÜ Çekirdek InsurTech Programı kapsamında yürütülen etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlik serisinin bir parçası olan “Kişiselleştirilmiş Deneyim Sağlayan Uygulamalar” semineri 6 Ağustos 2020 Perşembe günü gerçekleştirildi.

İTÜ Çekirdek YouTube kanalından canlı olarak yayınlanana etkinliğe; Güneş Sigorta Strateji ve Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bilal Türkmen, Güneş Sigorta Bankasürans Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Doğukan Karakaya, Vakıf Emeklilik Pazarlama Yönetimi ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Volkan Sinan ve Vakıf Emeklilik Dijital Dönüşüm Müdürü Ersin Al katıldı.

Etkinlik kapsamında Türkmen, Karakaya, Sinan ve Al yeni nesil teknolojilerin sigorta sektöründeki yaratacağı değişim ve fırsatlara dair bilgiler verdi, katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Programa aşağıdaki linkten ulaşabilir…
https://lnkd.in/eTwUSXJ