Fibaemeklilik ile Chippin arasında işbirliği

Perakendecilik sektöründe yeni nesil sadakat çözümleri ile Türkiye’nin önde gelen markalarının müşteri deneyimlerini zenginleştiren Tanı; geliştirdiği mobil ödeme aracı Chippin’in üye işyeri ağını yeni markalarla genişletiyor. Son olarak Chippin müşterileri, yeni bir işbirliği ile 20 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası şirketi Fibaemeklilik markasının ürün ve hizmetlerine avantajlı kampanyalarla erişmeye başladı.

İşbirliği kapsamında, Chippin müşterileri, uygulama üzerinden Fibaemeklilik mobil satış ekranlarına kolayca erişim sağlayarak Chippin mobil ödeme yöntemiyle Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus’ı kolayca satın alabiliyorlar. Üstelik, %25 Chippin geri kazanma avantajına sahip oluyorlar. Müşteriler, bu alışverişten geri kazandıkları Chippinleri, Chippin üye işyeri ağında yer alan 300’den fazla markadan istedikleri ürün ve hizmeti satın almak için kullanabiliyorlar.

Kullandıkça kazandıran Chippin ile temassız alışveriş

Chippin, Türkiye’de tüketicinin hayatının her noktasına dokunan pek çok markada kampanya ve çeşitli avantajlar sunan, mobil ödedikçe geri kazandıran alışveriş uygulaması olarak perakende sektöründe hızla yaygınlaşıyor. Müşteri sadakat uygulamalarına farklı bir boyut kazandıran Chippin, pandemi endişesi ile özellikle mağaza, market gibi satış noktalarında paraya, karta, POS cihazlarına dokunmak istemeyen müşterilerine hijyen kurallarına uyarak alışveriş yapma fırsatı sağlıyor.

Tüketiciler, Chippin’i, Google Play ya da App Store’dan mobil cihazlarına indirerek kredi kartlarını bu uygulama üzerinden istedikleri gibi kullanabiliyor. Ücretsiz olan uygulama ile kazanılan Chippin puanlar istenilen herhangi bir Chippin noktasında harcanabildiği gibi nakde çevrilebiliyor ya da arkadaşlar ile paylaşılabiliyorlar.