Magdeburger Sigorta, Galatasaray’ın forma sırt sponsoru oldu

Magdeburger Sigorta, Galatasaray ile 2 yıllık sponsorluk anlaşması imzalayarak, 2020-21 ve 2021-22 sezonlarında Galatasaray’ın forma sırt sponsoru oldu. Anlaşma kapsamında Magdeburger markası iki sezon boyunca Galatasaray’ın formasının sırtında yer alacak. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısı ve imza töreninde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Bor Holding Yönetim Kurulu Üyesi Müge Çetin, Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar yer aldı.

Yapılan anlaşmayla ilgili açıklama yapan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Geçtiğimiz sezon forma kol sponsorumuz olan Magdeburger Sigorta yeni sezonda forma sırt sponsorumuz olarak bize katkı vermeye devam edecek. Sigorta sektöründe 175 yılı aşkın tecrübesi olan Magdeburger Sigorta ile 2 sezon için anlaşma yaptık. Bu sözleşme toplamda 18 milyonu TL’yiaşan bir rakama denk geliyor. Galatasaray taraftarlarının değer verdiği, sevdiği her şeyi Magdeburger Sigorta gibi güçlü bir kurum aracılığı ile güvence altına almalarını rica ederim. Bu önemli ve değerli anlaşmanın Galatasaray camiamıza ve Türk futboluna hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar ise “Konuşmama başlamadan önce 17 Ağustos Depremi’nde hayatını kaybeden yurttaşlarımızı rahmetle anıyorum. Benzeri felaketlerin hiç yaşanmaması temennisiyle herkesi deprem gibi doğal afetlere karşı hazırlıklı olmaya çağırıyorum. 175 yıllık geçmişiyle sigorta dünyasının köklü markalarından biri olan Magdeburger Sigorta olarak, Türk futbolunun öncü kulüplerinden Galatasaray’ın ana sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Her alanda yaptığımız işin en iyisini yapmak, bizim Galatasaray ile en önemli ortak noktamız. İlklerin ve enlerin takımı Galatasaray’ın yeni sezonda yazacağı başarı hikayesinin bir parçası olmak bizim için en büyük ödül olacak.” şeklinde konuştu.

Sigorta dünyasının köklü markası Magdeburger Sigorta

175 yıldır sigortacılık sektöründe yenilikçi hizmet ve çözümleriyle faaliyet gösteren Magdeburger Sigorta, 2018 yılından itibaren Bor Holding iştiraki olarak sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine devam ediyor.