Remed Assistance’ta iki önemli atama

Remed Assistance; daha verimli ve daha yenilikçi çözümler üretme anlayışıyla yönetim kadrosunda iki yeni atama ile güçlendirdi.

Yeni atamalarla Remed Assistance’ın Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu CIO’luk görevine Erdinç Uğurlu getirilirken; Pazarlama Müdürü Hikmet Akşehirlioğlu oldu.

Erdinç Uğurlu…

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Erdinç Uğurlu; kariyerine 2004 yılında Bizitek şirketinde Yazılım Ekip Lideri olarak başladı.

Remed Assistance Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu CIO Erdinç Uğurlu 2008-2012 yılları arasında Coca-Cola İçecek’te Proje Müdürü olarak görev yapan Uğurlu; 2012 yılında Konica Minolta Türkiye’nin IT Departmanı’nı kurarak; Avrupa Bölgesi Uygulama Geliştirme Müdürlüğü görevini üstlendi.

2014’te Domino’s Pizza Türkiye’de İş Çözümleri Müdürü olarak görev yapan Uğurlu, dijital kanallar, inovasyon ve mobil teknolojiler alanlarındaki deneyimiyle Sansa Mobile şirketini kurdu. Perakende sektöründeki kariyerinin ardından 2017’de kurumsal hayata geri dönerek Pegasus Hava Yolları’nda İş Çözümlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. 1983 doğumlu olan Uğurlu, evli ve bir çocuk babasıdır.

Hikmet Akşehirlioğlu…

Remed Assistance Pazarlama Müdürü Hikmet Akşehirlioğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme-Ekonomi ve Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümlerinden çift anadal diplomasıyla mezun olan Hikmet Akşehirlioğlu; yüksek lisans eğitimini İngiltere’de Uluslararası Pazarlama Yönetimi ve Fransa’da Uluslararası Pazarlama Yönetimi Stratejisi alanında tamamladı. Yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra; bir süre İngiltere’de dijital ajanslarda çalışan Akşehirlioğlu; Türkiye’ye döndükten sonra profesyonel kariyerine Ford Türkiye’de başladı. 2011-2018 yılları arasında EY (Ernst & Young) Türkiye’nin dijital varlıklarını yönetti.

Bu dönemde EY’nin Londra’daki Merkez ofisinde Dijital Proje Yöneticisi olarak 150 ülkeye danışmanlık verdi. Remed Assistance’tan önce BNP Paribas Cardif’te Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarını sürdüren Akşehirlioğlu; Remed Assistance Pazarlama Müdürü olarak dijital pazarlama, marka ve iletişim birimlerinden sorumlu olacak.