sigortaladım.com’dan tüm müşterilerine Netflix hediye!

sigortaladım.com, Netflix ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında araç sigortasını sigortaladım.com’dan yaptıran herkese 100 TL’ye varan Netflix kodu hediye ediyor.

Kampanya kapsamında poliçesini sigortaladım.com’dan online alanlar; 1.000-1.999 TL poliçe primi aralığında trafik sigortası yaptırdıklarında 75 TL, 2.000 TL ve üzeri trafik sigortası yaptırdıklarında 100 TL değerinde Netflix kodu kazanıyorlar. Buna ilave olarak kasko sigortası primi 1.000 TL ve üzeri olan tüm kasko müşterileri de 100 TL Netflix kodu hakkı elde ediyorlar.

31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli ve stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak için kullanıcıların, sigortaladım.com tarafından kendilerine iletilen hediye kodunu netflix.com/redeem adresinden Netflix hesaplarıyla giriş yaparak girmeleri ve hesaplarına yüklemeleri yeterli.

Türkiye’de 3,5 milyon Netflix abonesi bulunduğunu ifade eden sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren; “Online bir sigorta platformu olarak her yaştan izleyiciye hitap eden, geniş ve zengin içeriğe sahip dijital platform Netflix ile yaptığımız bu iş birliği, günümüzde dijital kanalların önemini bir kez daha hatırlatıyor. Özellikle evlerimizde olmak zorunda kaldığımız bu pandemi sürecinde sigorta poliçesini sigortaladım.com’dan yaptıran tüm müşterilerimize yeni avantajlar sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.