Unico Sigorta’dan “Sektörlerin Geleceği” başlıklı webinar

Unico Sigorta, Fast Company iş birliğiyle “Sektörlerin Geleceği-Fırsatlar ve Riskler” başlıklı webinar düzenliyor. 18 Haziran tarihinde gerçekleşecek webinar’a ünlü Alman Fütürist Yazar Sven Gabor Janszky de bir sunumla katılacak.

Unico Sigorta sigortacılık anlayışının bir yansıması olarak “Sektörlerin Geleceği-Fırsatlar ve Riskler” başlıklı bir webinara imza atmaya hazırlanıyor. Türk ekonomisinin önemli sektörleri olan havacılık, inşaat ve sağlık sektörünün önemli isimlerini bir araya getirecek etkinlikte Almanya’nın en önemli fütürist yazarlarından Sven Gabor Janszky de yer alacak.

Online platform üzerinden gerçekleşecek etkinlikte; Unico Sigorta CEO’su Ahmet Sertem Demir’in Unico Sigorta acentelerine yönelik yapacağı giriş konuşmasından sonra Rauf Ateş moderatörlüğünde Liv Hospital Genel Müdürü Meri İstiroti, Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Pegasus CEO’su Mehmet Nane ve Unico Sigorta CEO’su A.Sertem Demir kendi sektörlerinin geleceğine yönelik beklentilerini, oluşabilecek riskleri ve bugünden dikkat ettikleri noktaları izleyicilerle paylaşacaklar. Programın son bölümünde ise Sven Gabor Janszky; global sektörel trendleri ve pandemiyle birlikte sektörlerin nasıl evrildiğini anlatacak.

Fast Company dergisi iş birliği ile gerçekleşecek program Unico Sigorta ve Fast Company kurumsal sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.

 

SEKTÖRLERİN GELECEĞİ VE FIRSATLAR WEBİNARI DETAYLARI

Tarih: 18 Haziran 2021, Cuma

Saat: 11:00

Linkler:

Aşağıdaki linklerden herhangi birinden etkinliği izleyebilirsiniz

https://fastcompany.live/unicosigorta/

https://www.youtube.com/watch?v=YnQH7kOAEtw