AvivaSA’nın yeni ismi AgeSA oldu

agesa logo

Ülkemiz hayat sigortacılığı ve bireysel emeklilik sektörünün lider şirketlerinden AvivaSA yolculuğuna bundan sonra AgeSA olarak devam edecek.

AgeSA olarak müşterilerine gönderilen mektupta konuya ilişkin şu ifadelere yer verildi:

“Değerli Müşterimiz,

Sabancı Holding ve Aviva ortaklığıyla 2007 yılında kurulmuş olan şirketimizin ortaklık yapısı 5 Mayıs 2021 itibarıyla değişmiş olup artık Sabancı Holding ile 200 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ve 14 ülkede faaliyet gösteren Ageas’ın ortaklığı ile faaliyet göstermekteyiz. Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider şirketlerinden AvivaSA olarak, bugün itibarıyla yolumuza AgeSA Hayat ve Emeklilik AŞ. unvanıyla devam edeceğiz.
Sektöre köklü deneyim ve başarılı tecrübeleriyle öncülük etmiş bir şirket olarak bu gelişme sadece şirket unvanımızı değiştirecek olup, müşteri odaklı yaklaşımımızla sizlere sunduğumuz hizmetlerde bir kesinti söz konusu değildir.
2 Temmuz Cuma itibarıyla sistemlerimizin ve iletişim kanallarımızın (online şube, mobil uygulama, web site, sosyal medya hesapları, e -posta vb.) büyük kısmında yeni markamıza geçiş tamamlanmıştır.
444 11 11 numaralı çağrı merkezimizden, www.agesahayatemeklilik.com.tr sitemizde yer alan online işlemler menüsünden ve AgeSA Mobil uygulamamız üzerinden hizmet ve destek almaya devam edebilirsiniz.
AgeSA olarak hayatınızı “İyi ki”lerle doldurmak için her an yanınızdayız. “