NN Hayat ve Emeklilik ile Burgan Bank 5 yıllık işbirliği anlaşması imzaladı

Burgan Bank ile NN Hayat ve Emeklilik, hayat sigortası ve bireysel emeklilik ürünlerinin satışı için 5 yıllık işbirliği anlaşması imzaladı.

Anlaşma kapsamında NN Hayat ve Emeklilik, Burgan Bank müşterilerine özel ürün ve hizmet modeli kurgulayacak. İşbirliğinin sonucunda Burgan Bank müşterileri, NN Hayat ve Emeklilik’in bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerinin avantajlarından yararlanabilecekler.

NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Marius Popescu konuyla ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı: “Bu anlaşma ile hem hayat sigortası hem de bireysel emeklilik satışlarımızı arttıracak, 5 yıl boyunca Burgan Bank kanalından 350 binden fazla müşteriyi portföyümüze katacağız. Prim üretimimizin ise 5 yılın toplamında 170 milyon TL olacağını öngörüyoruz. Bu anlaşma, her iki şirket için de çok büyük başarı demek.”

Burgan Bank Genel Müdürü Murat Dinç de konuya ilişkin şunları söyledi: “Burgan Bank olarak, kurumsal, ticari ve özel bankacılık tarafında müşteri odaklı ilişki bankacılığı anlayışımızla her geçen gün daha da sağlıklı büyüyoruz. Kitle bankacılığı tarafında ise hem dijital hem de şube dışı kanallar üzerinden özel çözümler üreterek, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyoruz. NN Hayat ve Emeklilik’le yaptığımız işbirliği kapsamında kurumların güçlerini birleştirmelerinin yanı sıra sunacağımız hızlı ve kaliteli hizmet ile doğru ürünleri doğru zamanda müşterilerimizle buluşturacağız. Burgan Bank olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmeye, kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam edeceğiz.”