Groupama vizyon toplantısında çalışanlarıyla bir araya geldi

Groupama, Vizyon toplantısında tüm çalışanlarıyla bir araya geldi. “Gelecek BİZim Elimizde” konseptiyle Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleştirilen toplantıda, Groupama’nın hedefleri ve stratejisi paylaşıldı.

Toplantıda yaptığı konuşmada bir dönüşüm yılı içinde olduklarını belirten Groupama Genel Müdürü Francis Desmazes, şunları söyledi: “Bugün hepinizi burada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Groupama geleceğe emin adımlarla yürüyor ve hedeflerimize ulaşmada her birimize büyük görevler düşüyor. Bu zamana kadar sigorta sektöründe birçok başarılı işe imzamızı attık, bundan sonraki süreçte de aynı motivasyonla çalışmaya devam edeceğiz. Teknolojinin her alanda giderek daha çok hayatın içine girdiği ve vazgeçilmez olduğu bu dönemde, müşterilerimize inovatif ve farklı ürünler sunarak büyümeyi hedefliyoruz.”

Şirketin ilkelerini anlatan farklı renkte t-shirtlerin giyildiği etkinlikte, Kaan Sekban eğlenceli sunumları ve gerçekleştirdiği gösterisiyle katılımcılara renkli bir gün yaşattı. Gala yemeği ve sahne gösterileriyle dolu geçen toplantıda, çalışanlara kıdem, stratejik proje, örnek rol modeli gibi farklı kategorilerde ödüller dağıtıldı.