BNP Paribas Cardif’ten geniş kapsamlı Ticari Kredi Koruma Sigortası

BNP Paribas Cardif Türkiye, Uzun Süreli Ticari Kredi Koruma Grup Hayat Sigortası’yla müşterilerine tek bir poliçede iki yeni özelliği bir arada sunuyor.

Uzun Süreli Ticari Kredi Koruma Grup Hayat Sigortası’yla ilk kez tek bir poliçede birden fazla şirket ortağı kapsam altına alınırken, yine sektörde bir ilk olarak pozitif iş olayları teminatı veriliyor. Şirket ortaklarını (4 kişiye kadar) aynı poliçe altında kapsama alan ürün, vefat, maluliyet, tehlikeli hastalıklar gibi riskler oluştuğunda, kalan kredi borç tutarı kadar veya kredi taksitlerinin belirlenen süre ve tutar limitleri dahilinde ödenmesini sağlıyor. Pozitif iş olayları kapsamında ise iş yerinin taşınması ve istihdam sağlanması gibi durumlarda teminat ödemesi gerçekleştiriliyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin devamlılığını sağlamayı amaçlayan ürün, Mayıs ayında TEB Cetelem kanalından satışa sunuldu. Hızlı başvuru süreciyle müşterilere kolaylık sağlayan Uzun Süreli Ticari Kredi Koruma Grup Hayat Sigortası, kredi taksitlerine ilave edilen küçük tutarlarla ödenebiliyor.