NN Hayat ve Emeklilik, “Hedefmatik” uygulamasını hayata geçirdi

NN Hayat ve Emeklilik, müşterilerinin bireysel emeklilik sisteminde elde edecekleri birikimi simülasyonla görünür hale getiren Hedefmatik uygulamasını hayata geçirdi. Kişiselleştirilmiş uygulama Hedefmatik’le, müşteriler ihtiyaçlarına yönelik yatırım hedeflerini seçip bu hedeflerine isim verebiliyor, hedeflerinin süresini ve miktarını belirterek bu birikime ulaşmak için ödemeleri gereken katkı payını hızlı ve kolayca hesaplıyorlar.

NN Hayat ve Emeklilik, bireysel emeklilik ürünlerinde katılımcıların motivasyonunu artıracak, kişiselleştirilmiş yeni bir kolaylık sunuyor. BES başvurularında katılımcıların ihtiyacını tanımlamasına yardımcı olup, hızlı ve doğru hesaplama yapan yeni uygulama Hedefmatik, mevcut ve potansiyel müşteriler için hedeflenen birikim ve süreyi baz alarak alternatif sonuçlarla katkı payı önerisinde bulunuyor. Bunun yanında katılımcının dilediği katkı payı ve seçtiği süreyle ne kadar birikime ulaşabileceğini de hesaplayabiliyor.

Hedefmatik hakkında bilgi veren NN Hayat ve Emeklilik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Beste Yıldız, “Hedefmatik müşterilerimizi hedefleri doğrultusunda ne kadar katkı payı ödemeleri gerektiği konusunda bilinçlendirirken, bize de hedeflerine ulaşma yolunda hatırlatmalar yaparak müşterilerimizi tutundurma ve bağlılıklarını arttırma imkanı sağlıyor. NN Hayat ve Emeklilik olarak, dijitalleşme alanında güçlü adımlarımızı devam ettirerek kişiselleştirmeye önem veren yenilikçi ürün ve çözümler sunmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.