Anadolu Sigorta – Bursaspor işbirliği devam ediyor

Anadolu Sigorta’nın geçen yıl Bursaspor taraftarlarına özel olarak hazırladığı Bursaspor Kasko ve Bursaspor Trafik Sigortası ürünlerinin isim hakkı işbirliği anlaşması yenilendi.

Anadolu Sigorta ile Bursaspor arasındaki isim hakkı işbirliğinin ikinci dönem imza töreni, Anadolu Sigorta adına Marmara Bölge Müdürü Kamil Demirel, Acente İlişkileri ve Satış Yönetimi Müdürü Murat Yüksel, Bursaspor Kulübü adına Reklam ve Pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyesi Onur Özselek ile Reklam Pazarlama Medya Satış Direktörü Funda Çelen Güzelsözlü’nün katılımıyla 2 Ağustos’ta Bursa Büyükşehir Stadyumu’nda yapıldı.

Törende konuşan Kamil Demirel, “Anadolu Sigorta ile Bursaspor kulübü arasındaki işbirliğinin ilk yılı başarıyla tamamlandı. İşbirliğinin temeli isim hakkı üzerine kurulmuş olup, şirketimiz bünyesinde oluşturulan Bursaspor Kasko ve Bursaspor Trafik poliçeleri ilk yılın ürünleriydi” dedi.

Anadolu Sigorta ile Bursaspor arasındaki işbirliğinin 1990 yılına dayandığını belirten Demirel; “Bu süreç içerisinde her iki taraf arasında güçlü bir bağ oluştu. Bu önemli geçmişle birlikte 2017 yılının Nisan ayında ‘isim hakkı’ projesi geliştirildi ve 2017 yılı itibarıyla, kulübümüzün risklerini düzenlediğimiz sigorta poliçeleriyle teminat altına almak suretiyle, kulübümüze önemli ve sürdürülebilir bir maddi gelir sağlamak şirketimizin birinci hedefi olmuştur” dedi.

Anadolu Sigorta ile Bursaspor arasında geçen yıl yapılan isim hakkı işbirliği kapsamında, Bursaspor kulübü için tasarlanan Bursaspor kasko ve Bursa trafik sigorta ürünleri, 90 profesyonel acente ve 36 Türkiye İş Bankası şubesi aracılığıyla 8 bin 404 adet poliçe üretti.

Anadolu Sigorta Marmara Bölge Müdürü Kamil Demirel, hedeflerinin önümüzdeki dönem de Bursasporluların, “Anadolu Sigorta’dan yaptırmış olduğum her kasko ve trafik sigortası için kulübüme katkı sağlayacağım” düşüncesine sahip çıkıp, yakın çevresini de bu şekilde yönlendirmesi olduğunu belirterek, “Taraftarımızın ve şehrimizde yaşayan herkesin kulübümüze katkı vermesi en büyük dileğimizdir” dedi.