Tur Assist’ten BenzinLitre kullanıcılarına yol yardım desteği

Tur Assist, işbirliği yaptığı markalara BenzinLitre’yi de ekledi. Türkiye’nin ilk yapay zeka uygulama şirketi Brain Minds Teknoloji tarafından hayata geçirilen BenzinLitre mobil uygulamasıyla anlaşmaya varan Tur Assist, işbirliği kapsamında uygulama kullanıcılarına yol yardım hizmetleri sunacak.

Başta sigorta, otomotiv, finans ve seyahat gibi farklı birçok sektörden iş ortaklarının gelişimi ve kârlılığı için geliştirdiği farklılaşmış ürün ve hizmetleriyle asistans çözümleri sunan Tur Assist, işbirliği yaptığı markalara BenzinLitre’yi de ekledi. Yapılan anlaşma kapsamında BenzinLitre uygulamasından faydalanan kullanıcılar acil durumlarda uygulama üzerinden Tur Assist’in acil yol yardım hizmetlerine yüzde 5 ekstra indirim avantajıyla erişebilecekler.

 Tek tuşla “Yol Yardım Hizmeti”

Kullanıcıların konumuna en yakın akaryakıt istasyonlarını sıralayan hem App Store hem de Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilen BenzinLitre, “İlk gördüğüm istasyona gireceğim” yerine “en doğru istasyona gireceğim” algısını oluşturmayı hedefliyor. En uygun benzin, dizel ve LPG fiyatlarını görebilmenin mümkün olduğu uygulama, belirli istasyondaki akaryakıt fiyatlarını da gösteriyor. Uygulama aracılığıyla istasyonun açık olduğu saatler, market, restoran, tuvalet gibi özelliklerine de erişibilebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, araçlarıyla ilgili karşılaşabilecekleri acil durumlarda, aplikasyonda bulunan “Tur Assist Yol Asistanı” butonu aracılığıyla Tur Assist’in sağladığı araç çekme, araç kurtarma gibi avantajlı yol yardım hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Bununla birlikte kullanıcılar uygulamada yer alan kampanyalar sekmesi üzerinden, Tur Assist’in 2. El Otomobil Garantisi Warranty’yi de kolayca satın alabilecekler.