Unico Sigorta’dan 35. yıla görkemli kutlama

Köklerinin değerini bilmekten aldığı güçle çalışmalarını sürdüren Unico Sigorta, 35. yılını “Köklerimizden Geleceğe” temasıyla Çırağan Sarayı’nda düzenlediği bir etkinlik ile kutladı.

Yenilikçi sigortacılık ürün ve hizmetleri sunarak sürdürülebilir büyümeye hizmet eden Unico Sigorta, Çırağan Sarayı’nın tarihi atmosferinde çalışanlarını, iş ortaklarını ve sektör temsilcilerini ağırladı. 400 konuğun katılımıyla gerçekleşen gala gecesi, Unico Sigorta’nın 35 yıllık başarı öyküsünü yansıtan özel bir video gösterimi ile başladı. Ardından, 2023 yılı boyunca en iyi performans gösteren acentelere ve Unico Sigorta çalışanlarına kıdem ödülleri takdim edildi. Aşkın Nur Yengi’nin canlı performansı ve yeni yıl partisi ile devam eden galada, tüm misafirler unutulmaz bir gece geçirdi.

Galanın açılış konuşmasında, Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, “Unico Sigorta olarak 35 yıllık yolculuğumuzda köklerimizden aldığımız güç ve insan odaklı yaklaşımımız ile tüm paydaşlarımızla geleceğe birlikte yürüyoruz. 35 yıl hem uzun bir süre hem de içinde sürekli değişimi barındırdığından kısa bir zaman dilimi. Biz bu süreyi çok verimli geçirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ettik, beklentilerini yönettik. Süreçlerimizi değiştirdik, verimli hale getirdik. Tüm iş yapış biçimlerimizi ve değer zincirimizi aynı çizgide hizaladık. Bugün geldiğimiz noktada Unico Sigorta hiç olmadığı kadar güçlü ve kararlı bir şekilde varlığını sürdürüyor. 2022 yılında, “Değişim, Dönüşüm ve Gelişim” sloganıyla ifade ettiğimiz ve 2026 sonuna kadar sürecek iş planımızın ilk iki yılını oldukça başarılı bir şekilde tamamlamış durumdayız. Önümüzdeki yıllarda da aynı istikrarla sektördeki pozisyonumuzu güçlendireceğiz. Geleceğe ilişkin hayallerimiz, hedeflerimiz var. Çalışmaya, üretmeye, başarmaya ve iyi olmaya tutkuyla bağlıyız. Bunun için de köklerimize tutunuyor, değerlerimizle çalışıyoruz. Bu vesileyle, büyük Unico Sigorta ailesinin bir parçası olan ve bu günlere birlikte geldiğimiz tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve değerli yönetim kurulumuza çok teşekkür ederim.” dedi.