HSSK yelken yarışlarının şampiyonu bir kez daha Quick Sigorta

7 Temmuz 2024 tarihinde Heybeliada Su Sporları Kulübü’nün ev sahipliğinde dördüncü kez Quick Sigorta adına gerçekleştirilen Quick Sigorta HSSK Kupası Yelken Yarışlarında, Quick Sigorta HSSK Yelken Takımı yine şampiyon oldu.

Quick Sigorta HSSK Kupası Yelken Yarışları sona erdi. 7 Temmuz Pazar günü 4’üncü ayak yarışlar için 40’ıncı kuruluş yılını kutlayan Heybeliada Su Sporları Kulübü’nde bir araya gelen 18 takım, zorlu koşullarda mücadele etti.

Genel trofede liderliği devam eden Quick Sigorta HSSK yelken takımı, Quick Sigorta HSSK Kupasında yapılan üç yarışın üçünü de kazanarak açık ara şampiyon oldu. Başta yönetim kadrosu olmak üzere alanda hazır bulunan Quick Sigorta ekibi, yarışlar sırasında takıma deniz üzerinde de destek verdi.

“Su sporlarına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz”

Yarışın startını veren Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, HSSK ile dört yıldır süren iş birliğinin Quick Sigorta’ya ayrı bir enerji kattığını söyleyerek “Yelken ve su sporlarına destek olmaktan çok mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bugün denizde de takip ettik ve yakından da gördük ki sporcular gerçekten çok zor bir işi başarıyor. Zorlu koşullar altında o uyumu, ahengi yakalamak ve başarıya ulaşmak büyük alkışı hak ediyor. Bu nedenle ödüllerden bağımsız bir şekilde, yarışlara katılan ve yelken sporuna gönül veren tüm sporcuları canı gönülden kutluyor, destekliyor ve imrenerek izliyorum” dedi.

“Sporcularımızın gösterdiği azim bize ilham veriyor”

Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy ise yarışların takım ruhunu ve dayanışmayı en üst seviyede hissettiren anlar yarattığını ifade ederek “Her yarışta sporcularımızın gösterdiği azim ve kararlılık, Quick Sigorta ailesi olarak bize ilham veriyor. HSSK ile sürdürdüğümüz bu değerli iş birliği, sadece bir sponsorluk değil, aynı zamanda bir dostluk ve dayanışma örneği. Quick Sigorta olarak bugün yine bu heyecana ortak olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

“Quick Sigorta uğurumuz”

Yarışların ardından gerçekleşen şampiyonluk kutlamalarında konuşan Heybeliada Su Sporları Kulüp Başkanı Ercan Özboyacı, “Quick Sigorta sponsorluğa başladığından beri uğurlu geldi bize. Katıldığımız her yarışta kupaları alıyoruz. Bu yarış da çok başarılı geçti. Deniz şartları zorluydu bugün, büyük dalgalar ve sert rüzgar vardı. Tüm bu zorluklara rağmen şampiyon olmak bizi çok mutlu etti. Quick Sigorta’ya desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Umarım birlikteliğimiz uzun yıllar devam eder ve daha büyük yarışlara da hep birlikte ev sahipliği yaparız” açıklamalarında bulundu.